Profili zyrtare ne facebook i kompanise Usluga
HB_001_Affordable Commercial Icon Government Category Icon HB_001_MarketRate Multifamily Category Icon HB_001_Renovation HB_001_SeniorLiving Chevron Down Close Button Hamburger Navigation Heart Icon Facebook Logo Usluga Logo Horizontal logo-Usluga-with-text Usluga Logo Instagram Logo Linked-In Logo Twitter Logo YouTube Logo Magnifying Glass Minus Button Minus Button Plus Button Plus Button Triangle Group Triangle Single

Shitet/ Jepet me qera Godinë Biznesi

 • Rruga "Asim Vokshi" Kompleksi USLUGA, Tiranë
 • Postuar: E Enjte, 10 Shtator 2020 09:39
24000 €
 • Tipi: Godinë

Dhoma: / Krevate: / Tualete:

Përshkrimi

“Commercial - Business Building” – dedikuar biznesit tuaj! Pozicionuar pranë Bulevardit të Ri, në Rr. "Asim Vokshi", vetëm 5 minuta larg Qendrës së Tiranës dhe 20 minuta nga Aeroporti “Nënë Tereza”, godina ofron mundësi operimi për një gamë të gjerë aktivitetesh. Ndërtesa 7-katëshe me një sipërfaqe prej 4000 m2 ofron shfrytëzimin maksimal të hapësirave falë planimetrisë së ideuar nga arkitektët më të njohur. Falë fasadës strukturale xham-solar ndërtesa ka ndriçim të mjaftueshëm natyral, termo-izolim tërësor dhe izolim akustik maksimal për një ambient të qetë. Ndërtesa është e pajisur me ashensor, sistem ngrohje/ftohje qendrore, shkallë emergjencash dhe gjithashtu sistem sinjalizimi zjarri. Përveçse një godinë prestigjoze me standardet më të larta të inovacionit në ndërtim, ky projekt garanton zgjidhje të personalizuara të hapësirave për biznesin tuaj! · Objekti është i pajisur me çertifikatë pronësie · Çmimi shumë konkurues Për t’u njohur më nga afër me projektin, vizitoni objektin dhe do të surprizoheni nga cilësia superiore dhe estetika mbresëlënëse që mban emrin “USLUGA”.

Karakteristikat

 • Dhoma:
 • Dhoma Gjumi:
 • Tualete:
 • Dhoma ndenjeje: 0
 • Kuzhina : 0
 • Gjendja: Bosh
 • Sipërfaqja: 4000 m2
 • Kati: 7
 • Parking:
 • Orinetimi: Veri

INSPIRED BY YOU