Sektorët e Biznesit

AS hotel Durres

Albanian Star Hotel 4*

Hotel Star Star pozicionuar në linjën e parë në bregun e detit, 13 km larg qendrës së qytetit, me të gjitha avantazhet e arkitekturës, Star Star Hotel ju ofron një eksperiencë unike për të ndjerë qetësinë e një parajse në nivelin e detit. Përveç pozitës së saj në linjën e parë të detit, reputacioni i hotelit është rritur kryesisht falë shërbimit profesional të personalizuar.

Horizont Hotel 4*

Hotel Horizont ofron shërbime cilësore 4-vjeçare. Ofron 64 dhoma standarde, 14 dhoma superiore, të cilat janë të pajisura me një sërë lehtësish për të siguruar një qëndrim të këndshëm, si dhe 14 suita dhe 2 suita presidenciale, të dekoruara me materiale luksoze dhe theks në dizajn.

sun hotel durres

Sun Hotel 3+*

Hotel Sun është një hotel elegant i vendosur në bregun e detit të gjirit të Durrësit, 5 km larg qendrës së qytetit. Ky hotel është i dizajnuar me pajisje perfekte dhe të shkëlqyera, ku kënaqësia e mysafirëve është e garantuar me shërbimin cilësor.

AS Tirana Hotel

AS Tirana Hotel

AS Tirana Hotel është zgjedhja juaj e përsosur për udhëtime biznesi dhe argëtimi. Një hotel i pajisur plotësisht me ambiente të rehatshme dhe me cilësinë e shërbimeve për të qëndruar.

Nightz Hotel Durres

Nightz Hotel

Nightz Hotel dhe Apartamente, destinacioni juaj më i mirë veror. Ejani dhe eksploroni dhomat tona të bukura të hoteleve ose apartamente të shtrenjta, shijoni mëngjesin në restorantin tonë të hapur ose pushoni në tarracë. Dhomat e konferencave janë në dispozicion për takimet tuaja të biznesit.