HB_001_Affordable Commercial Icon Government Category Icon HB_001_MarketRate Multifamily Category Icon HB_001_Renovation HB_001_SeniorLiving Chevron Down Close Button Hamburger Navigation Heart Icon Facebook Logo Usluga Logo Horizontal logo-Usluga-with-text Usluga Logo Instagram Logo Linked-In Logo Twitter Logo YouTube Logo Magnifying Glass Minus Button Minus Button Plus Button Plus Button Triangle Group Triangle Single

Eurostar Hotel Tiranë

Shumë pranë qendrës së Tiranës

EUROSTAR TIRANA HOTEL CONGRESS & SPA është një ndërtim i ri i vitit 2021, me dizajn modern dhe kushte bashkëkohore, i vendosur në qendër të Tiranës. Vendndodhja perfekte e këtij hoteli e bën atë zgjidhjen ideale për të kaluar një përvojë të paharrueshme. Hotel Eurostar ndodhet vetëm 5-minuta në këmbë nga qendra e qytetit dhe Sheshi Skënderbej. Vizitorët mund të shijojnë pamje spektakolare të malit të Dajtit dhe vetë qytetit nga tarraca e hotelit. Ky hotel ka 80 dhoma të ndara në kategoritë: Standard, Superior, Suites Junior dhe Suita. Hotel Eurostar është vendi ideal për t'u takuar dhe festuar kur vizitoni Tiranën. Zgjidhni mes 5 sallave të takimeve për të gjitha eventet që mund të keni dhe 1 salle konferencash me një kapacitet për më shumë se 300 persona. Ndër të tjera mund të përmendim 3 restorante, 6 hapësira të tjera në të cilat mund të mbahen evente të kategorive të ndryshme, përfshirë celebrime familjare dhe shumë mundësi të tjera për argëtim dhe relaks. Gjithashtu me rëndësi të madhe janë qendra Wellness e cila ofron pishina, sauna, banja turke, dushe dhe palestër.

Lartesia
7 kate
Tipologjia
Hotel
Kapaciteti
72 dhoma

PSE TË ZGJIDHNI HOTEL EUROSTAR?
  • Atmosferë e këndshme, menu me ingredientë të freskët, kuzhinierë të shkëlqyer
  • Privatësi absolute
  • Shërbim i personalizuar
  • Sallë konferencash me një kapacitet prej më shumë se 300 personash
  • 3 Restorante, 6 hapësira për ngjarje të ndryshme dhe lounge bar
  • Palestër
  • Shërbime SPA në Wellness me pishina, sauna, banjo turke

SHIKO PRONAT